Binox Nedir?

Binox Nedir?

17 Ocak 2020 2 Yazar: nasilgecer.net

Binox Nedir?

Binox kısa süre önce duyulmaya başlayan ancak bu kısa sürede çok büyük bir etki yaratan Bingölllü genç bir girimcinin kendi üretimi olan, saç çıkaran şampuan ve losyonun genel adı. Bilginiz gibi saç dökülmesi günümüzde çok büyük bir problem. Bu problem yalnızca erkekler için bir sorun oluyor gibi görünse de aslında kadınlar için de oldukça can sıkıcı bir durum. Ülkemizde binlerce hatta milyonlarca kişi saç dökülmesi sorunu ile mücadele etmek zorunda kalıyor. Saç dökülmesi sorunu ile baş etmek için birbirinden farklı onlarca yöntemi deneyen pek çok kişi ne yazık ki olumlu bir sonuca ulaşamıyor ya da aldığı olumlu etkinin çok kısa sürmesi neticesinde hayal kırıklığına uğruyor.

Bu durum karşısında insanların saç problemleri ile mücadele etmesine yardımcı olmak isteyen Bingöllü Fatih, uzun uğraşlar sonucunda altyapısını oluşturmuş olduğu Binox’u piyasaya sürdü. İlk zamanlar pek çok problem ile karşılaşan genç girişimci, sahte ve sağlığa zararlı ürünler üreten satıcılar ile de zorlu bir süreç yaşadı. Bu süre içinde bazı sosyal hesapları kapanan ve hatta davalık da olan üretici çeşitli sıkıntılar ile karşılaştı. Ancak formülüne ve dolayısıyla Binox’a güvenen girişimci tüm yasal süreçlerin üstesinden hakkı ile gelerek ilacının gerekli olan bütün belgelerini Sağlık Bakanlığı’ndan aldı.

Binox’un saç çıkarma anlamında tam bir mucize olduğunu fark eden kullanıcılar, çok kısa bir süre içinde bu ürünü benimseyerek ciddi bir referans kitlesi oluşturdular. Bunun yanı sıra Bingöllü Fatih’in para kazanma hırsı gütmediğini ve Binox’un tüm kullanım aşamasında kendilerine olağanüstü derece yardımcı olduğunu gören insanlar bu girişimci ile adeta bir ağabey-kardeş ilişkisi kurdular. Tüm televizyonlarda reklamı dönen, gazete ve dergilerde resimleri görünen onlarca saç çıkardığı iddia edilen ilacın Binox kadar popüler bir doğal ilaç seviyesine gelememesi de bu noktada bize kullanıcılar ile üretici arasında ne kadar sıkı bir bağ kurulduğunu net bir biçimde gösteriyor.

Eğer içeriğinde ne var diye göz atarsanız Binox’un tamamen doğal meyve, sebze ve bitki gibi gıdalardan üretilmiş olduğunu göreceksiniz. Bitki köklerini çok daha iyi çözünebilmesi amacı ile içinde farklı olarak eser miktarda etil alkolde bulunan Binox, şu ana kadar herhangi bir ciddi yan etki göstermemiş ve herhangi bir olumsuz duruma sebep olmamış bir ürün niteliğinde. Ürünün yan etkisinin bulunmaması da tamamen doğal etkenlerin bir araya gelerek Binox’un kullanıma sunulduğunun en büyük örneği konumunda bulunuyor.

Binox, saç dökülmeleri önleme ve saç çıkarma kapsamında bünyesinde tamamen sağlıklı ve doğal dermaroller ile şampuanları barındıran bir marka olarak karşımıza çıkıyor. Bugüne kadar bu ürünü kullanan tüm kullanıcıların olumlu sonuçlar elde etmesi tabii ki ürünün kısa zamanda pek çok insan tarafından benimsenmesine ve gönül rahatlığı ile kullanılmasına yol açtı. Hemen hemen tüm sosyal medya platformlarında ve forum sitelerinde Binox hakkında olumlu yorumların yapılması bu doğal ilacın gelecekte çok daha fazla kullanılmasına ve saç problemlerinin tamamen ortadan kalkmasına zemin hazırlayacak gibi görünüyor.

Binox’u daha yakından tanımak ve kullanıcı öncesi sonrası resimlerine göz atmak için size alt kısımda facebook sayfasının linkini vereceğiz. Bu sayfaya göz atarak Binox’un ne derece etkili olduğunu kolayca anlayacaksınız.

Binox facebook sayfası : saç çıkaran mavi su