ZDrave Krem ne işe yarar? ZDrave Krem nasıl kullanılır? ZDrave Krem nereden alınır?

ZDrave Krem ne işe yarar? ZDrave Krem nasıl kullanılır? ZDrave Krem nereden alınır?

4 Eylül 2019 0 Yazar: nasilgecer.net

Son devranların en çok konuşulan cilt bakım eserlerinden biri olan ZDrave Krem, yararlarıyla göz kamaştırıyor. Mavi macır kremi olarak da bilinen Zdrave krem, son periyotlarda sıkça kullanılan başarılı eserlerden birisi. Halk arasında her derde deva kremi olarak bilinmesi boşa değil. Bulgaristan’da üretilen bu krem hakkında merak ettiğiniz tüm soruların cevabı yasemin.com’da!

ZDrave Krem; Trakya kesiminde yaşayan hatunların günlük cilt bakım rutinlerinde kullandıkları, makyaj çantalarında hiçbir halde eksik etmedikleri bir kremdir. Cildi nemlendirici, besleyici, onarıcı ve yenileyici tesiri ile ön plana çıkan bu krem yüz, el ve cilt bakım kremi olarak kullanılıyor. Bunun yanı sıra yara ve kesiklerin üzerine sürüldüğünde yaraların düzgünleşme mühletini kısaltıyor. Münhasıran yağlı ciltler için birebir olan eser, sivilce ve aknelerdeki iltihabı kurutuyor. İçerisinde ağır bir ölçüde taraf alan çinko sayesinde sivilce ve aknedeki iltihapların geniş yerlere yayılmasını önlüyor. Hiçbir biçimde paraben ve sert kimyasal husus içermeyen ZDrave krem, sonunda cilt sıhhatimizi da gözetmiş oluyor. Faal unsuru çinko oksit olan eser; içeriğindeki çinko oksit sayesinde anti-enflamatuar bir tesir göstererek, cildi bakteri ve mikroplara karşı koruyor. Tıpkı devranda ciltteki bakteri ve mikropları da yok ediyor.

ZDRAVE KREM NE İŞE YARAR?

Kuru, karma, yağlı ve hassas ciltlerin cilt bakım gereçleri arasına çekinmeden ekleyebilecekleri bu eseri nizamlı kullanmanın en kıymetli yararlarını aşağıdaki halde sıralayabilmemiz mümkün:

Yağlı ciltlerde ciltteki sebum artışını denetim eden ZDrave Krem, böylece ciltte sivilce ve akne oluşumunu önlüyor. Ciltteki mevcut sivilcelerin güzelleşme mühletini ise kısaltıyor.

Alerjik ciltler tarafından kullanıldığında alerji semptomlarını hafifleyen ZDrave Krem, deride alerji semptomlarının belirmesine mani oluyor.

Ciltteki tahrişleri, pul pul dökülmeleri ve cilt kuruluğunu önleyerek, cildin pürüzsüz ve canlı görünebilmesine aracılık ediyor.

Ayak topuğu kesimi başta olmak üzere deride çatlakların üzerine de sürülebilen ZDrave Krem; çatlakları toparlıyor ve cildi sıkılaştırıyor. Bacaklara, kalça ve basen yerine sürüldüğünde çatlak ve selülitleri toparlıyor. Yani cildi sıkılaştırıcı ve cilt sarkmalarını toparlayıcı bir tesir gösteriyor.

Ağda sonrası ciltte beliren tahrişi, kızarıklığı ve kaşıntıyı alan ZDrave Krem; genital yer kaşıntı ve kızarıklıklarını da alıyor. Yani bacakların, koltuk altının yanı sıra genital kesime de sürülebiliyor. Erkekler tarafından da kullanılabilen eser; traş sonrası ciltte kızarıklık, tahriş ve kaşıntı oluşumunu en aza indirgiyor.

– Böcek sokmalarından kaynaklanan ağrıyı ve acıyı almanın yanı sıra kaşıntı ve kızarıklığı da alıyor.

ZDRAVE KREM NASIL KULLANILIR?

Kuru, yağlı ve karma cilt tiplerinin kullanabileceği eseri şayet yağlı bir cilt yapınız varsa gönül rahatlığıyla tüm cildinize sürebilirsiniz. Velev makyaj kimi olarak ya da fondöten niyetine cildinize uygulayabilir; makyajınızın uzun saatler boyunca cildinizde kalmasını sağlayabilirsiniz. Kuru ya da karma bir cilt tipiniz bulunuyorsa eseri tüm cildiniz tarafına cildinizdeki problemli nahiyeye sürmenizi öneriyoruz. Aksi halde cildinizin kurumasına yol açabilirsiniz.

Kremi cildinize sürmeden evvel tüm cildinizi bol suyla yıkamalı, makyaj ve kremden arındırmalısınız.

Kremin sistemli tasarrufundan en âlâ sonucu elde edebilmek ismine bu kremi geceleri yatmadan evvel cildinize sürmenizi tavsiye ediyoruz.

ZDRAVE KREM FİYATI NEDİR?

Son radde tesirli olan eser, epeyce elverişli fiyatı ile de dikkat çekiyor. Her bütçeye hitap eden eser, internette 20 TL üzere ekonomik bir fiyata satılıyor. Kargo fiyatını de hesaba kattığımızda 30 TL üzere bir fiyata bu harika cilt bakım kremine sahip olabiliyorsunuz.

ZDRAVE KREM NEREDEN ALINIR?

Trakya kesiminde pek çok mağazada satışa sunulan eser, internette de birçok kozmetik satış mağazasında satılıyor. Lakin internetten alışveriş yaparken kesinlikle muteber bir adresten alışveriş yaptığınızdan emin olmanız gerekiyor.