Sezonun en yeni yaz parfümleri

Sezonun en yeni yaz parfümleri

4 Eylül 2019 0 Yazar: nasilgecer.net

Havaların güneş açması ile birlikte soğuk geçen kışı geçmişte bıkıyoruz. Ağır makyajların, koyu renklerin konumuna daha canlı ve hafif tonlara bıraktığı yaz mevsimine ‘merhaba’ demenin tam zamanı! Ilık ılık havada kullanabileceğiniz en sade ve mükemmel kokulu yaz parfümlerini mercek altına aldık. Dönemin en yeni yaz parfümleri haberimizin detaylarında.

Parfümlerin içerisinde mekan alan kokular, her mevsime kişisel olarak hazırlanıyor. İçerisinde nokta alan karışımların itinayla seçildiği mevsimlik parfümler bu seri da bomba üzere geliyor. Yaz aylarında ağır kokular kullanmak istemeyenler birebir devranda parfümünüzü yenilemek istiyorsanız kesinlikle 2019 yaz mevsimine iyi olan parfümlere göz atmalısınız. 

– Hermés Un Jardin Sur La Lagune; Dünyaca ünlü Hermes markasının 2019 bahar koleksiyonunun en beğenilen eserlerinden biri. Saklı kalmış bir bahçenin taze ve floral kokusunu taşıdığı tez edilen bu parfümü yanınızdan hiç ayırmak istemeyeceksiniz. 

FİYATI: 900,00 TL

– Jo Malone Violet & Amber Absolu; Beyaz amber, ud, menekşe, paçuli ve misk esanslarının karışımında ortaya çıkarılan bu parfüm sıcak günlerde hem içinizi hem de kıyafetlerinizi ferah bir kokuya ulaştıracak.

FİYATI: 1.586 TL

– Elie Saab Girl Of Now Forever; Sıradan kokulardan sıkılanlar için adeta kendi stilinizi ortaya koyacak hem de kokusuyla büyüleyici olan bu parfüm, ferah meyvemsi olmasıyla da çok beğeneceğiniz tipten.

FİYATI: 769,50 TL

– Marc Jacobs Fragrances Daisy Sunshine; Şişesini görenler birinci bakışta bile vurulduğu hem de dikkat çeken bu parfüm, bıraktığı odunsu ve meyvemsi kokusuyla kendine hayran bırakıyor.

FİYATI: 459,45 TL

– Miu Miu Twist; Parfüm yerküresinde yeni bir sahife açan Miu Miu, markanın imajını yansıtan bergamot, elma çiçeği ve pembe amber bulunduran derin ve narin kokusunu satışa sundu.

FİYATI: 574,38 TL

– Gucci Guilty Eau De Parfum For Her; Klasik şişesi ve cool bir ambalajıyla hatunların dikkatini çekmeyi başaran Gucci’nin bu yeni parfümü adeta bahar için tasarlanmış. 

FİYATI: 519,64 TL