Sesu Sir ağda nasıl kullanılır? Sesu Sir ağda kullananlar memnun mu?

Sesu Sir ağda nasıl kullanılır? Sesu Sir ağda kullananlar memnun mu?

4 Eylül 2019 0 Yazar: nasilgecer.net

Yaz aylarına girdiğimiz şu günlerde hatunların en büyük sorunlarından biri istenmeyen tüylerdir. Kısa vadede istenmeyen tüylerinizden kurtulmak birebir hengamda pürüzsüz bir cilde kavuşmak istiyorsanız uzun yıllardır kozmetik yerküresinde olan Sesu Sir ağdayı kullanabilirsiniz. Evet Sesu Sir ağda nasıl kullanılır? Sesu Sir ağda kullananlar şad mu? Sesu Sir ağda ne kadar? öğrenmek için metnimize göz atabilirsiniz.

Son periyotlarda bayanlar tarafından epeyce ilgi gören, tesiri nispeten yüksek olan Sesu Sir Ağda, hem yumuşak hem de pürüzsüz bir cilde kavuşabileceğiniz en şık tüy alma usulüdür. Set halinde satışa sunulan, markanın kendi online alışveriş sitesinden satın alabileceğiniz eser; roll on ağda kartuşu, ısıtıcı makinesi, ağda bantları ve temizleyici mendilleri ile satışa sunuluyor. Kutunun içerisinde bir adet de kullanma kılavuzu bulunuyor. Daha evvel roll on ağda kullanmamış olanların yararlanabileceği kılavuzda eseri nasıl kullanabileceğinize dair detaylı malumat mahal alıyor. 

SESU SİR AĞDA NASIL KULLANILIR?

Sesu Roll On Sir Ağda’yı setten çıkan makinenin iç kısmına yerleştirip, makineyi fişe takarak, ısıtmanız gerekiyor. Yani ağda kartuş formunda kutuda bulunuyor. Kartuşu makineye taktıktan sonra makineyi fişe takıp, 15 dakika ağdanın ısınmasını beklediğinizde, ağda tasarrufa hazır hale gelmiş oluyor.

2. aşamada ısınan ağdayı makineyi de kullanarak, vücudunuzdaki tüylerin çıkış cihetine sahih sürmelisiniz.

Üçüncü aşamada ise kutudan çıkan ağda bezlerini ağdayı uyguladığınız bölgelere tekrar tüylerin çıkış tarafında yapıştırmalı ve bez ile birkaç kere vücudunuzu ovmalısınız.
Ağda bezini çekerken bir elinizle ağdayı gergin bir formda tutmalı, gayrı elinizle de bezi tüylerinizin çıkış cihetinin bilakis hakikat süratlice çekmelisiniz.

Kalan ağda kalıntılarını da temizlemek ismine tekrar kutudan çıkan mendili ya da yağları kullanabilirsiniz. Böylece süreç sonrasında vücudunuzu nemlendirebilir, daha pürüzsüz ve yumuşak olmasını sağlayabilirsiniz.

Birebir devranda ağda mendilleri ve yağı kullanarak, cildinizin ağda sonrası tahriş olmasını, kızarmasını ve kurumasını kıymetli ölçüde engelleyebilirsiniz.

SESU ROLL-ON AĞDA ÇEŞİTLERİ;

İnce, kalın ve olağan tüy yapısına nazaran hazırlanan ağdanın hassas ciltler için de farklı bir eseri bulunuyor.

Ağdayı satın alırken, tüylerinizin tipini ve cilt yapınızı da kesinlikle göz önünde bulundurmalısınız. Haddinden fazla hassas bir cilt tipiniz varsa markanın hassas ciltler için şahsi olarak üretilen eserini seçebilirsiniz. Böylece en ufak bir süreç sonrasında bile tahriş olan, kızaran, kabaran cildinizi ağdaya en yeterli halde hazırlayabilir, ağda sürecinin yol açtığı acıyı ve ağrıyı azaltabilir, ağda sürecinden en âlâ sonucu elde edebilirsiniz.

SESU SIR ROLL- ON AĞDA FİYATI NEDİR?

Eser, internet alışveriş sitelerinde 60-70 TL üzere nispeten ekonomik bir fiyata satışa sunuluyor. Bununla birlikte eseri set halinde satın aldıktan sonra yani öbür tasarruflar için tüm eserleri münferit farklı satın alma talihiniz bulunuyor. 

Sesu Roll-On Kolay Ağda Seti HepsiBurada online alışveriş sitesinde sadece 41,90 TL’ye satılıyor.