Evde kaş nasıl alınır? Pratik kaş alma yöntemi

Evde kaş nasıl alınır? Pratik kaş alma yöntemi

4 Eylül 2019 0 Yazar: nasilgecer.net

Yüzde bulunan tüm organlara meal katan ve mimikleri oluşturan kaşın formu çok kıymetlidir. Bazen kaşı alırken yapılan yanlışlar düzelmeyen sonuçlara neden olabilir. Umumiyetle kuaförde aldırdığınız kaşlarınızı acil durum olduğunda meskende kısa vadede düzeltmek istiyorsanız hazırladığımız metne göz atabilirsiniz. Dakikalar içerisinde kaşlarınızın biçimini bozmadan meskende kaş alma usulü yalnızca yasemin.com’da!

Konutta kaş almak hem ekonomik hem de sandığınızdan daha pratik bir süreçtir. Velev yapılan bir araştırmaya nazaran bayanlar meskende alınan kaşları daha çok beğeniyor. Her yüz tipinin kaş alma formu sairdir. Bu durumda kendi kaşlarınıza müdahale etmek daha kolay olacaktır. Acil durumlarda yada çalışma temposundan ötürü kuaföre gidecek vakit bulamadığınızda dakikalar içerisinde kendiniz de alabilirsiniz. Evet hane kaş nasıl alınır? Kaş alırken nelere dikkat etmek gerekir? sorularının karşılığına haberimizden ulaşabilirsiniz.

Kaş almanın en akıllıca vakti banyo sonrasıdır. Kaş kökleri yumuşadığı için sıradana orantıyla daha az acır daha çabuk çekilecektir. 

Kaşlarınızı alırken gereksiniminiz olan yalnıza 3 materyal vardır. Kaş tarağı, cımbız ve ayna..

Kaşlarınızın doğal halini bozmak istemiyorsanız kesinlikle tarakla onarlı yukarı ve dışa akıllıca uzama istikametinde tarayarak işe başlamalısınız. Akabinde göz kapağınızın üst kısmına gelen kaşlarınızı cımbız yardımıyla alabilirsiniz. 

Daha sonra aşağıdan başlayarak yavaşça yukarı sahih devam edip, kaş biçiminize entegrasyonlu olmayan kaşlarınızı uçlarını kesin.

KAŞ ALIRKEN NELERE DİKKAT EDİLMELİ?

1- Bir kaşınızı fazlaca aldığınızı düşünüyorsanız oburunu de ona benzetmeye sakın çalışmayın. Bu durumda incecik bir kaş elde edebilirsiniz.

2- Kaşlarınızı duştan evvel almayın. Zira sıcak duş gözeneklerin açılmasını sağlayıp acımasını önler.

3- Kaşlarınızı sakın her gün almayın. Düzgün uzaması ve kış köklerinizin ölmemesi için biraz vakit geçmesini bekleyin.

4- Kaşlarınızın daha kalın görünmesi için şayet kaşlarınızın ortası açıksa uç kısımları kısaltarak kalın kaş elde edebilirsiniz. Lakin kaşlarınız seyrekse bu uygulamayı yapmamalısınız.