Diadermine Lift+Güneş Koruyucu Spf 30 Kremi kullananlar memnun mu?

Diadermine Lift+Güneş Koruyucu Spf 30 Kremi kullananlar memnun mu?

4 Eylül 2019 0 Yazar: nasilgecer.net

Yaz aylarında en çok gereksinimimiz olan şey güneş kremleridir. Zararlı güneş ışınlarından cildinizi korumak tıpkı devranda yaşlılık izlerini geciktirmek istiyorsanız, son günlerde ismini sıkça duyduğumuz Diadermine markasının Lift+Güneş Kollayıcı Spf 30 Kremi kullanabilirsiniz. Evet Diadermine Lift+Güneş Esirgeyici Spf 30 Kremi nasıl kullanılır? Diadermine Lift+Güneş Gözetici Spf 30 Krem fiyatı nedir? Diadermine Lift+Güneş Esirgeyici Spf 30 Kremi kullananlar mutlu mu? öğrenmek için metnimize göz atabilirsiniz.

Yaz aylarında velev kentte velev tatilde olalım, güneşin zararlı tesirlerinden korunmak çok değerlidir. Güneş ışınlarının cilde zarar verdiği ve bu durumun görünür cilt yaşlanmasının %80’inden sorumlu olduğu bilinen bir gerçek. Zararlı ultra viyole ışınları (özellikle UVA) erken derin kırışıklıklara, ciltte sarkmalara ve yaşlılık lekeleri ile sonuçlanan hücre hasarlarına neden oluyor. 110 yılı aşkın dermatoloji bilirkişiliğine sahip, ünlü cilt bakım markası Diadermine, güneşin tadını itimatla çıkarabilmeniz için Lift + Güneş Esirgeyici Krem’i piyasaya sürdü. Sıkılaştırıcı Tesir ve UVA/UVB Müdafaası Diadermine Lift+ Güneş Kollayıcı Krem, yaşlanmaya karşı 2 güçlü etkiyi birleştiriyor.

Uzun müddetli esneklik ve sıkılık için güçlü Pro-kolajen içerik, kolajen üretimini destekleyerek kolajen yoğunluğunu ve cilt sıkılığını artırmaya yardımcı olan bu krem, yaşlanma aykırısı SPF 30 kompleksi ile zenginleştirilmiş formül ise UV ışınlarına karşı %98 muhafaza sağlıyor ve erken yaşlanmanın önüne geçiyor. Infrared Teknolojisi de cildi, önemli hücre hasarlarına ve yaşlanmaya karşı koruyor.

Diadermine Lift+ Güneş Kollayıcı Krem, cildi koruyup nemlendirirken sıkılaşmasını sağlayarak kırışıklıkları da azaltıyor. Eseri Diadermine ile cildinizi temizledikten sonra pratiğiniz öneriliyor. Hoşluk rutininizi tamamlamak için LIFT+NUTRITION Gece Kremi ile birlikte de kullanabilirsiniz. Yağlı, alışılagelmiş ve kuru ciltler için iyi olan eser, kolay emilen ve tazeleyici dokusu ile de dikkat çekiyor.

Umumiyetle 25 yaşından itibaren kullanabileceğiniz eser, dermatolojik olarak test edilmiştir vehassasciltlerde de tasarrufa münasiptir ve bu “ECARF” (Avrupa Alerji Araştırma Vakfı) tarafından onaylanmıştır.

DİADERMİNE LİFT+GÜNEŞ HAMI SPF 30 KREM NASIL KULLANILIR?

Münasip eserlerle temizlenmiş cildinize, yüz ve boyun yerine uygulayınız.

Makyaj altına kullanabilirsiniz.Hızla emilen ve cilt yüzeyinde yağlı bir his bırakmayan kremin üzerine makyaj yapılmasında bir sakınca bulunmuyor. Diadermine güneş hami krem, cildinde elastikiyet kaybı olanlar için ülkü bir formüle sahip olmasıyla beğeni topluyor. Tam bir himaye sağlayabilmesi için güneşe çıkmadan 20 dakika evvel sürülmesi öneriliyor.

DİADERMİNE LİFT+GÜNEŞ GÖZETICI SPF 30 KREM FİYATI NEDİR?

Cildinizi yaşınıza ve cilt tipinize mütenasip olan eserlerle korumak, beslemek, nemlendirmek, dertleri onarmak şık, genç ve sağlıklı görünümlü bir cilde sahip olmak için oldukça önemli bir eser olan bu kremin raf fiyatı, 59,90 TL’dir.